MÖBLER / Bord / Matsalsbord 7383508
nr 738 3508
Matsalsbord
Ek, längd: 163, djup: 85, höjd: 73
Kondition: slitage, skador
Utrop:
600 kr
Såld:
150 kr
måndag 30 januari 2012
kl 17:38:12
30/1 16:36:52
100 kr
30/1 17:33:12